• Adres: ÇELEBİ MEHMET MAH. 2.VATANSEVER SK. NO: 39 A YILDIRIM/ BURSA
  • E-Posta: info@yildirimzirvecelikyapi.com
  • Bizi Arayın: 05315457370

Misyonumuz:

YILDIRIM ZİRVE ÇELİK YAPI olarak misyonumuz, müşterilerimize, çalışanlarımıza ve topluma değer katmak, çelik konstrüksiyon projelerimizde en yüksek kalite standartlarına ulaşmak ve sektörde lider bir konum elde etmektir. İnşaat sektöründeki uzmanlığımızı kullanarak, yenilikçi ve sürdürülebilir çelik yapı çözümleri üreterek, müşteri memnuniyetini esas alıyoruz. Yaptığımız her işte güvenilirlik, kalite ve etik değerlere olan bağlılığımızla sektördeki liderliğimizi sürdürmeyi hedefliyoruz.

Vizyonumuz:

YILDIRIM ZİRVE ÇELİK YAPI olarak vizyonumuz, çelik konstrüksiyon sektöründe öncü bir marka olarak tanınmak, teknoloji ve mühendislik alanındaki gelişmeleri takip ederek sürekli büyümek ve çelik yapı projelerinde ulusal ve uluslararası alanda tercih edilen bir firma olmaktır. Müşterilerimizin beklentilerini aşan projeler üreterek, sektördeki standartları belirleyen bir liderlik rolü üstlenmeyi amaçlıyoruz. Sürdürülebilirlik, inovasyon ve müşteri odaklılık ilkeleriyle gelecekteki inşaat projelerine yön vermek ve sektörde öncü olmak için kararlı bir şekilde ilerliyoruz.

Sertifikalarımız

Ürünlerimiz TSE (Türk Standardları Enstitüsü) tarafından onaylanmış, kalitesi kanıtlanmıştır.Türkiye’deki kalitenin resmi güvencesidir.